Kovačićevo čudo. Izbacio je sedmoricu igrača Barce i asistirao, pogledajte majstoriju

Screenshot: X

MATEO KOVAČIĆ istaknuo se sjajnim potezom u pripremnoj utakmici Manchester Cityja i Barcelone u Orlandu. Utakmica je završila 2:2, nakon čega je Barcelona slavila boljim izvođenjem jedanaesteraca (4:1). Među zaslužnima za rezultat u osnovnih 90 minuta bila su i dvojica hrvatskih reprezentativaca.

Joško Gvardiol sjajno je asistirao za izjednačenje Cityja nakon što je Barcelona povela preko Paua Victora, a još je kvalitetniji bio potez Matea Kovačića pri drugom izjednačenju engleskih prvaka. Nakon što je Nico O'Reilly zabio za 1:1, a potom Pablo Torre vratio Barci vodstvo, zabljesnuo je Kovačić potezom koji se ističe na društvenim mrežama.

Igrala se 60. minuta kad je hrvatski veznjak prihvatio loptu malo iznad kaznenog prostora svoje momčadi. Uslijedili su trk s kontrolom lopte između četvorice suparnika i pravovremeno dodavanje između trojice za Jacka Grealisha.