Navijači: Ne mogu vjerovati da su ljudi htjeli da Perišić ode jer je "prestar"

TOTTENHAM je u dramatičnoj utakmici petog kola engleskog prvenstva preokrenuo 0:1 u pobjedu 2:1 protiv Sheffielda nakon što je pred svojim navijačima zabio golove u osmoj i desetoj minuti sudačkog produžetka utakmice. Za izjednačujući gol u 98. minuti Richarlisonu je iz kornera asistirao Ivan Perišić.

Perišić je u igru ušao u 80. minuti, a u skromnoj minutaži oduševio je navijače svog kluba. Imao je 6/8 točnih dodavanja, jedno ključno i jednu stvorenu veliku priliku za svoju momčad, dok se iskazao i u duelima sa suparnicima pa je imao 1/1 na travnjaku i 2/2 u zračnim duelima.

"Ivan Perišić je najpodcjenjeniji nogometaš Tottenhama u povijesti kluba. O tome nema spora", pišu navijači Tottenhama na društvenim mrežama posvećenima klubu. Drugi dodaju: "Ne mogu vjerovati da su ljudi htjeli da on ode jer je 'prestar'. Još je jednom bio ključan za nas, on je od vitalne važnosti za momčad. On je elitni igrač."