Piksiju zasmetao povik s tribine: Neka mi netko objasni to, ja ne razumijem

SRBIJA je pobijedila Švicarsku 2:0 u trećem kolu Lige A Lige nacija. Srbi su poveli autogolom Nice Elvedija u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a za 2:0 zabio je Aleksandar Mitrović u 61. minuti. Švicarska se mogla vratiti u utakmicu u 72. minuti, no udarac Breela Embola s bijele točke zaustavio je Predrag Rajković. Srpski izbornik Dragan Stojković Piksi rekao je nakon pobjede da ne razumije neke reakcije publike u Leskovcu.

"Hoće li mi netko objasniti nešto jer ja ne razumijem baš najbolje. Mi vodimo 2:0 tamo negdje u 80. minuti i čujem nekog 'ajmo, ajde, svi u napad'. E, te stvari ne razumijem. Luka Jović je imao šansu za 3:0, ali to 'ajmo svi u napad', to je za mene nerazumljivo, ali dobro.

Trebaju ljudi neke stvari razumjeti, kada vodiš 2:0, da si organiziran u obrani, da si u mjestu s nogama. Lako je reći 'ajmo'. Simpatično je to." Srbija nakon tri kola drži treće mjesto, a u utorak gostuje kod Španjolske u Cordobi. Danska dočekuje Švicarsku.