Pogledajte genijalan gol iz slobodnjaka Luke Modrića dva sata prije 39. rođendana

HRVATSKA je u 2. kolu Lige nacija u Osijeku pobijedila Poljsku 1:0 prekrasnim golom Luke Modrića u 51. minuti susreta. Hrvatska je tako došla do prve pobjede u skupini nakon što je u četvrtak izgubila u gostima od Portugala. Nakon što u prvom poluvremenu reprezentacija Hrvatske nije pronalazila načina kako da probije čvrstu obranu Poljaka, u 52. minuti kapetan Hrvatske Luka Modrić na maestralan način je zabio za 1:0.

Bruno Petković je izborio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora, a Modrić koji iza ponoći puni 39. rođendan na fantastičan je način plasirao loptu u same rašlje poljskog golmana Skorupskog. Ovo je bio 27. Modrićev gol za reprezentaciju u 180 nastupa. Golčinu Modrića pogledajte na OVOM linku.