Potop Zvezde kod Intera. Pogledajte golove

NOGOMETAŠI Crvene zvezde pretrpjeli su i drugi poraz u utakmici 2. kola Lige prvaka, ovaj put na gostovanju kod Intera gdje je bilo 4:0 za domaćina. Drugi je to poraz srpskog predstavnika u Liga prvaka u isto toliko utakmica ove sezone. Prvi je Zvezda upisala u Beogradu kad je bila domaćin Benfici koja je slavila 2:1.

Golijadu na stadionu u Milanu otvorio je Hakan Calhanoglu fantastičnim golom iz slobodnog udarca u 11. minuti. Korak bliže pobjedi talijanski sastav je stigao u 59. minuti kada je Mehdi Taremi ukrao loptu Radi Kruniću i asistirao Marku Arnautoviću za 2:0.

Sve dvojbe oko pitanja pobjednika razriješene su u 71. minuti kada je Lautaro Martinez povisio rezultat, a do kraja susreta među strijelce se upisao i Taremi pogotkom iz jedanaesterca u 81. minuti.