LIGE PETICE

SHEFFIELD - ARSENAL 1:0 Veliki kiks Topnika, izgubili golom poslije kornera

ARSENAL je napravio veliki kiks na gostovanju kod novog prvoligaša Sheffield Uniteda. Izgubio je 1:0, a jedini pogodak na utakmici djelo je Lysa Mousseta u 30. minuti.

Obrana gostiju zaspala je nakon ubačaja iz kuta, a Mousset je samo postavio nogu i pospremio loptu u mrežu nakon spuštene lopte O'Connella. Arsenal je imao čak 69% posjeda lopte, no nije stvorio puno prilika. Najbolju je imao Pepe u 21. minuti kada se našao u situaciji jedan na jedan s Hendersonom, ali nije uspio pogoditi.

Sjajni Sheffield tako je stigao do treće pobjede u sezoni u devet utakmica i nalazi se na devetom mjestu tablice. Uz to ima tri remija i isto toliko poraza. Prije početka sezone većina stručnjaka predviđala mu je borbu za ostanak.

S druge strane, Arsenalu je ovo drugi poraz i sada se nalazi na petom mjestu ljestvice s 15 bodova.