VIDEO Ante Budimir zabio peti gol ove sezone u španjolskoj ligi

HRVATSKI reprezentativac Ante Budimir zabio je svoj peti gol ove sezone u španjolskoj La Ligi. Napadač Osasune pogodio je u 34. minuti na gostovanju kod Real Sociedada za 0:2. Tim je rezultatom ujedno i završila utakmica. Bila je to brza akcija Osasune u kojoj je Budimira na rubu kaznenog prostora pronašao Bryan Zaragoza, a hrvatski napadač pogodio je lijevom nogom dalji kut gola Alexa Remira.

Osasuna je povela u 23. minuti pogotkom Lucasa Torra. Asistent je bio isti - Bryan Zaragoza. Za Real Sociedad utakmicu je započeo veznjak Luka Sučić, također hrvatski reprezentativac, koji je nedavno bio zaražen koronavirusom, pa je zbog toga propustio europsku utakmicu.

Budimir i Sučić odigrali su punu minutažu za svoje momčadi. Osasuna je zasjela na šesto mjesto, koje vodi u europska natjecanja. Real Sociedad ove sezone igra ispod očekivanja i nakon 11 kola je tek na 12. mjestu