VIDEO Težak poraz Jurićeve Rome od Fiorentine

U POSLJEDNJEM nedjeljnom ogledu devetog kola talijanske Serie A nogometaši Fiorentine su na domaćem terenu ostvarili uvjerljivu pobjedu, svladali su Romu 5:1. Ovom pobjedom Fiorentina je skočila na četvrto mjesto, dok je Roma, hrvatskog trenera Ivana Jurića, ostala na 11. mjestu ljestvice.

Fiorentina je povela već u devetoj minuti kada je nakon lijepe akcije, ove nedjelje razigrani Moise Kean, zabio za 1:0. U 17. je bilo 2:0 nakon što je Beltran pogodio s bijele točke. Izuzetno lijep pogodak postigao je za Romu Kone u 39. minuti. Naciljao je i pogodio s 20 metara iskosa, ali je na kraju taj gol vrlo malo značio rimskoj momčadi.

Već u 41. minuti opet je Kean bio strijelac za 3:1, dok je Bove počekom drugog dijela pogodio za 4:1. U 60. i 65. minuti igrač Rome Hermoso je zaradio dva žuta kartona i isključenje, a u 71. se dogodio novi udarac za Romu, Hummels je pogodio vlastitu mrežu za konačnih 5:1 domaćina.