Jurić debitirao u Romi pobjedom 3:0 protiv dosad neporaženog kluba

IVAN JURIĆ je kao trener Rome debitirao domaćom pobjedom 3:0 protiv Udinesea u petom kolu Serie A. Prva je to pobjeda za rimski klub u aktualnoj sezoni te se njom popeo na deveto mjesto sa šest osvojenih bodova, dok je Udineseu pak ovo bio prvi poraz. Dosad je imao tri pobjede i remi.

Jurićev sastav poveo je u 19. minuti, kada je Artem Dovbik izvrsnim udarcem na asistenciju Stephana El Shaarawyja matirao gostujućeg vratara Maduku Okoyea. Na 2:0 povisio je Paulo Dybala iz jedanaesterca u 49. minuti, da bi konačnih 3:0 postavio Tommaso Baldanzi nakon lijepe kombinacije s Dovbikom. Baldanzija je Jurić uveo u igru samo minutu prije toga.

Podsjetimo, Jurić je ovog tjedna preuzeo Romu, nakon što je otkaz zbog lošeg starta u sezonu dobila klupska legenda Daniele De Rossi. Jurić je bio slobodan nakon što je na kraju prošle sezone poslije tri godine napustio Torino.