Mladi igrač Arsenala svađao se s Haalandom. Napadač Cityja govorio: Tko je ovaj?

MANCHESTER CITY i Arsenal remizirali su rezultatom 2:2 u derbiju petog kola engleske Premier lige. City je poveo pogotkom Erlinga Haalanda u devetoj minuti, no Arsenal je preokrenuo u prvom poluvremenu golovima Riccarda Calafiorija i Gabriela Magalhaesa. John Stones zabio je u 98. minuti za remi.

Bio je to napet derbi u kojem je Arsenal okrenuo vodstvo Cityja, a onda se cijelo drugo poluvrijeme branio s igračem manje jer je crveni karton dobio Leandro Trossard. Zaiskrilo je na kraju utakmice, kad je napadač Cityja Haaland pomalo komično reagirao na napad mladog Arsenalovog igrača Mylesa Lewis-Skellyja. "Tko je sad ovaj?" govorio je Haaland u naguravanju.

Tko je Myles Lewis-Skelly?

Lewis-Skelly odigrao je svoju prvu utakmicu u Premier ligi. Ima tek 17 godina i dosad je igrao za mlađe kategorije Arsenala. Mikel Arteta dao mu je priliku u možda i najtežoj utakmici sezone. Lewis-Skelly igra na poziciji zadnjeg veznog i trenutno po Transfermarktu vrijedi dva milijuna eura.