Hrvatski nogometaši

Pogledajte kako je Vrsaljko odličnim ubačajem asistirao za gol Atletica

ŠIME VRSALJKO asistirao je za prvi pogodak na utakmici Atletico Madrida i Alavesa u 30. kolu La Lige. Hrvatski nogometaš uz aut-liniju je u 11. minuti primio dodavanje Antoinea Griezmanna. Iako je ispred sebe imao protivnika, uspio je sjajnim ubačajem pronaći Joaoa Felixa, koji je glavom pogodio za vodstvo Madriđana.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ ASISTENCIJU VRSALJKA.

Vrsaljku je ovo prva utakmica nakon gotovo mjesec dana. Ozlijedio se 6. ožujka i zbog toga propustio tri utakmice Atletica, kao i okupljanje reprezentacije, u koju je bio pozvan prvi put nakon Eura. Srećom, ove sezone napokon nije imao težih ozljeda te je nakon Trippierovog odlaska u Newcastle u siječnju postao prvi desni bek Atletica. Ovo mu je druga asistencija sezone, a ima i jedan gol.

Utakmica je završila pobjedom Atletica 4:1. Alaves je poravnao na 1:1 u 63. minuti golom Gonzala Escalantea, no do kraja je dva gola zabio Luis Suarez (75' i 90'), a svoj drugi pogodak u 82. minuti postigao je i Joao Felix. Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu.