Pogledajte škarice Bellinghama i gol Kanea za prolazak Engleza u četvrtfinale Eura

ENGLESKA je u nevjerojatnoj utakmici osmine finala Europskog prvenstva pobijedila Slovačku 2:1 i plasirala se u četvrtfinale u kojem će igrati protiv Švicarske. Sve do 94. minute regularnog dijela Engleska je gubila 1:0 zbog gola koji je u 25. minuti postigao Ivan Schranz. Onda je tijekom jednog od posljednjih napada u utakmici u kojoj je dosuđeno šest minuta sudačke nadoknade gol za produžetke postigao Jude Bellingham.

Dva puta zaredom je Kyle Walker ubacivao dugi aut s desne strane i oba puta je gađao Marca Guehija, koji je imao zadatak prebaciti tu loptu pred sam gol Slovaka. Iz drugog pokušaja je to uspio, a tamo je na 12-13 metara od gola Dubravke bio Bellingham koji je spektakularno pogodio škaricama. Pobjedu i prolazak u četvrtfinale Engleskoj je golom na početku prvog produžetka donio Harry Kane. Pogotke pogledajte OVDJE.