Torcida: Nek se zna, sje*ali smo Dinama. Naje*at će i Armada, ona riječka šaka jada

HAJDUK je na Poljudu pobijedio Goricu 4:1 u sedmom kolu SuperSport HNL-a. Velikogoričani su poveli autogolom Dominika Prpića u petoj minuti, a već šest minuta kasnije poravnao je 16-godišnji Bruno Durdov. Do kraja prvog poluvremena više nije bilo golova, no domaća momčad trenera Gennara Gattusa okrenula je u nastavku jer je Durdov zabio svoj drugi gol, a po jedan su dodali Marko Livaja i Niko Sigur.

Torcida, navijačka skupina Hajduka, nakon susreta pjevala je: "Neka, neka, nek se zna, sjebali smo Dinama, najebat će i Armada, ona riječka šaka jada..." Snimku pogledajte OVDJE. Nogometaši Hajduka i Gattuso pozdravili su svoje navijače, a talijanski stručnjak ih je mahanjem potaknuo na jače navijanje.

Splićani su ovom pobjedom, barem privremeno, preuzeli prvo mjesto u hrvatskom prvenstvu. Imaju 17 bodova, tri više od druge Rijeke koja će u nedjelju u 20 sati igrati protiv Šibenika na Rujevici. Dinamo je treći s 13 bodova.