Trener Slavena: Ovo mi je najdraža pobjeda u karijeri

DINAMO je u nevjerojatnoj utakmici 7. kola SuperSport HNL-a izgubio u Koprivnici od Slavena 4:1. Gosti su poveli golom Brune Petkovića u 32. minuti da bi Slaven izjednačio u 45. preko Ljubana Crepulje i onda golovima Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog u 68., 74. i 77. minuti došao do prve pobjede u ovoj sezoni. Utakmicu je na konferenciji za medije komentirao trener Slaven Belupa Mario Kovačević.

"Ovo mi je sigurno najdraža pobjeda u karijeri, bilo je i nekih velikih dok sam bio u Varaždinu. Znao sam da nismo protiv Dinama imali što izgubiti i baš nam je trebala jedna ovakva utakmica. Oslobodili smo se nakon drugoga gola, iskoristili smo našu brzinu i nagradili sami sebe".

Nema puno slavlja. Neka dečki malo proslave danas, ali trening je već sutra ujutro. Mi smo i u Osijeku bili bolji, a danas još bolji. Svi su nas otpisali, ali ja se nadam da ćemo uspjeti ponavljati ovakve utakmice. Imamo puno posla", rekao je Kovačević.