VIDEO Branič srpskog prvoligaša skrivio jedan od najglupljih penala ikada

Screenshot: Arena

U DESETOM kolu srpskog prvenstva Vojvodina je u Novom Sadu remizirala protiv Radničkog iz Niša rezultatom 3:3. Domaćini su poveli u 52. minuti, ali Nišlije su ekspresno došli do preokreta, i to na bizaran i rijetko viđen način u rasponu od svega tri minute.

Najprije je Radnički izjednačio u 57. minuti, a zatim je u 60. minuti Vanja Ilić donio preokret iz penala koji je na nevjerojatan način skrivio stoper Vojvodine Seid Korać, reprezentativac Luksemburga koji ima i srpsko državljanstvo. Naime, golman Vojvodine je kod jednog gol-auta dodao loptu Koraću, koji je mislio kako on treba izvesti gol-aut i da lopta još nije u igri.

Uhvatio ju je rukama kako bi ju namjestio na peterac, a sudac je bio prisiljen pokazati na penal. Do kraja utakmice Vojvodina je preokrenula i povela 3:2, ali Radnički je izvukao bod golom u sudačkoj nadoknadi.