VIDEO Kramarić asistirao u remiju Hoffenheima sa Stuttgartom

STUTTGART i Hoffenheim remizirali su rezultatom 1:1 u utakmici 6. kola njemačke Bundeslige. Andrej Kramarić bio je asistent za prvi pogodak, koji je zabio branič Valentin Gendrey u 45. minuti. Iznenađujuće je Hoffenheim vodio do samog kraja u gostima kod Stuttgarta, koji ove sezone nastupa u Ligi prvaka. Pogledajte video OVDJE.

No na kraju je duboko u sudačkoj nadoknadi drugog dijela stiglo poravnanje rezultata za domaćine. Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermedin Demirović izveo je jedanaesterac u 99. minuti, no pročitao je njegov udarac i obranio ga golman Hoffenheima Oliver Baumann.

Srećom po napadača Stuttgarta, lopta mu se odbila natrag na nogu i zabio je za izjednačenje. Hoffenheim ne igra dobru sezonu. Tek su na 16. mjestu, dok je Stuttgart na osmom. Andrej Kramarić je ove sezone na četiri pogotka te dvije asistencije.