Dortmund uz dosta muke pobijedio St. Pauli

BORUSSIA DORTMUND je s 2:1 (1:0) svladala hamburški St. Pauli u prvoj utakmici 7. kola njemačkog nogometnog prvenstva, koja je odigrana na stadionu Signal Iduna Park. Pogotke za domaću momčad postigli su Ramy Bensebaini u 43. minuti i Serhou Guirassy u 83. minuti, dok je za St. Pauli strijelac bio Eric Smith u 78. minuti.

Dortmundska momčad je došla do četvrte pobjede i s 13 bodova privremeno skočila na četvrto mjesto. St. Pauli je s četiri boda na 16. poziciji. Vodeći Bayern i drugoplasirani RB Leipzig imaju po 14 bodova.

Podsjetimo, Dortmund će 27. studenog gostovati na Maksimiru kod Dinama u sklopu petog kola Lige prvaka. Trenutno je Borussia vodeća na ljestvici Lige prvaka sa šest bodova iz dva kola. Pobijedila je Club Brugge 3:0 te Celtic 7:1.