VIDEO Je li ovo gol sezone u SHNL-u? Golman je ostao ukopan, a igrači u nevjerici

Screenshot: MaxSport

LOKOMOTIVA i Rijeka remizirale su 2:2 u utakmici desetog kola SuperSport HNL-a. Rijeka je povela golom Stjepana Radeljića, ali uslijedio je preokret Lokomotive golovima Frana Karačića i Duje Čopa. U 90. minuti Ivan Smolčić donio je poravnanje Rijeci.

Trener Rijeke Radomir Đalović ušao je u utakmicu bez ozlijeđenog stopera Nike Galešića. Umjesto njega igrao je Ante Majstorović, koji je asistirao za prvi pogodak Rijeke u 23. minuti. Bilo je to remek-djelo Stjepana Radeljića. Stoper Rijeke škaricama je pogodio za vodstvo 0:1.

Ante Majstorović spustio je loptu nakon ubačaja Fruka na Radeljića, a ovaj se bacio i u padu odlično pogodio. Bio je to jedan od najefektnijih pogodaka ove sezone. Komentator je ostao iznenađen, čuo se i žamor zatečene publike, a vidjelo se i na igračima Lokomotive da su u nevjerici jer je stoper zabio takav gol. Pogodak pogledajte od 2:30 u videu ispod teksta.