Pašalić majstorski asistirao u vrhunskoj akciji Atalante. Pogledajte akciju za gol

ATALANTA je 4:1 pobijedila kod Genoe u 24. kolu Serie A. Gosti iz Bergama poveli su u 23. minuti golom Charlesa De Ketelaerea. Belgijski ofenzivac vrhunski je pogodio s vrha kaznenog prostora domaćina nakon sjajne akcije gostiju. De Ketelaereu je asistirao Mario Pašalić, i to prelijepom loptom. Hrvatski reprezentativac sjajnim je dodavanjem rastvorio domaću obranu poslije sveukupno lijepe akcije Atalante.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Za 29-godišnjeg veznjaka Pašalića ovo je četvrta asistencija ove sezone. U 27 nastupa ove sezone u svim natjecanjima Pašalić je zabio i tri gola, a odigrao je 1184 minute do današnje utakmice. Milan Badelj igrao je od prve minute za Genou kao kapetan. Ruslan Malinovski zabio je u 51. minuti za 1:1, a asistirao mu je baš Badelj. U 55. Teun Koopmeiners zabija za 2:1, a u 100. minuti Davide Zappacosta zabija za 3:1. El Bilal Toure tri minute zatim pogađa za konačnih 4:1 Atalante.