Pogledajte kako je Milan poveo protiv Dinama na Maksimiru

Screenshot: Twitter

DINAMO je u petom kolu skupine E Lige prvaka na rasprodanom Maksimiru izgubio od Milana 4:0 i tako ostao bez mogućnosti za plasmanom u nokaut fazu Lige prvaka. U prvom poluvremenu bilo je puno prilika, a u vodstvo je u 40. minuti došao talijanski prvak golom stopera Mattea Gabbije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL GABBIJE PROTIV DINAMA

Sandro Tonali ubacio je iz slobodnog udarca, lopta je ušla u peterac, a golman Dominik Livaković na nju nije izašao. Nitko nije ispratio ni Milanova stopera, koji se bacio na prsa i zabio glavom. Milan je do kraja postigao još tri gola.

Rafael Leao zabio je u 49., Olivier Giroud u 59., dok je Robert Ljubičić u 69. zatresao vlastitu mrežu. Dinamo se nakon pet kola Lige prvaka nalazi na posljednjem mjestu skupine E s četiri boda. U zadnjem kolu igrat će protiv Chelseaja u Londonu.