Pogledajte kako je Vlahović donio Juventusu važnu pobjedu

JUVENTUS je pobijedio 2:1 kod Frosinonea u 17. kolu Serie A i tako privremeno smanjio zaostatak za vodećim Interom na jedan bod. Torinski sastav poveo je u 12. minuti golom Kenana Yildiza, koji je majstorski ispremiješao domaću obranu i sjajno zabio. Zbog 18-godišnjeg Turčina na klupi je počeo Dušan Vlahović, srpski centarfor od 83.5 milijuna eura.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL VLAHOVIĆA

Frosinone je izjednačio u 51. minuti golom Jaimea Baeza i nakon toga krenuo napadati. Ipak, gosti su se stabilizirali i uspjeli doći do tri boda preko Vlahovića. On je ušao u 54. minuti umjesto Yildiza, a u 81. je nakon ubačaja Westona McKennieja lijepo glavom pogodio za novo vodstvo svoje momčadi. To mu je bio šesti gol ove sezone. Hrvatski veznjak Karlo Lulić ostao je svih 90 minuta na klupi domaće momčadi. Juventus u sljedećem kolu dočekuje Romu, a Frosinone je gost Laziju.