Pogledajte sjajne Sučićeve poteze. Dvaput asistirao u pobjedi Salzburga 7:0

HRVATSKI veznjak Luka Sučić bio je dvostruki asistent u 7:0 domaćoj pobjedi RB Salzburga protiv Austrije iz Lustenaua u susretu 20. kola austrijskog prvenstva. Sučić, koji je igrao do 66. minute, asistirao je Fernandu u četvrtoj minuti za prvi gol na utakmici, dok je u 54. namjestio peti pogodak Salzburga koji je postigao Oscar Gloukh.

Fernando je bio dvostruki strijelac u uvjerljivom slavlju, Maurits Kjaergaard, Gloukh i Karim Konate postigli su po jedan gol, a autogolove su zabili Matheus Lins i Matthias Maak. Mladi hrvatski reprezentativni napadač Roko Šimić ušao je u igru za Salzburg u 66. minuti. Sve pogotke pogledajte ovdje.

Vodeći Salzburg sada ima 44 boda, pet više od drugog Sturma koji će u nedjelju gostovati kod Tirola, a deset više od trećeg LASK-a koji je iznenađujuće izgubio na svom terenu od Wolfsbergera 0:1. Hrvatski napadač Marin Ljubičić u tom je susretu odigrao svih 90 minuta za LASK.