Pogledajte sjajnu akciju za pobjednički gol Villarreala u 94. minuti

NOGOMETAŠI Villarreala pobijedili su u gostima Mallorcu 2:1 u prvom subotnjem susretu 5. kola španjolske La Lige. Pobjednički pogodak Villarreal je postigao u 94. minuti, a nakon lijepe gostujuće akcije iz blizine je pogodio Ayoze Perez, a možete ga pogledati OVDJE.

Villarreal je privremeno skočio na drugo mjesto ljestvice te ima tri pobjede i dva remija. Villarreal je poveo u 27. minuti golom Logana Costa, dok je Mallorca izjednačila u 57. kada je Albiol pogodio vlastitu mrežu. U 69. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon isključenja Lata, a Villarreal je igrača više iskoristio u sudačkoj nadoknadi.

Nedjeljni parovi su Celta - Valladolid, Girona - Barcelona, Las Palmas - Athletic i Atletico - Valencia, dok je posljednja utakmica kola na programu u ponedjeljak, a sastaju se Rayo Vallecano - Osasuna.