Dinamo brani Bernauera: Veliki gospodin na terenu i van njega. Uvijek daje 100 posto

DAN NAKON što je u drugom kolu Lige prvaka na Maksimiru remizirao 2:2 s Monacom, Dinamo je na društvenim mrežama objavio poruku podrške svom stoperu Maximeu Bernaueru. Podsjetimo, Dinamo je do 74. minute imao 2:0, a onda je do kraja utakmice primio dva gola. Pogodak za 2:2 pao je u 90. minuti iz jedanaesterca koji je nespretno skrivio upravo Bernauer.

"Jedan od najvećih profesionalaca koji su kao stranci stigli u naš klub. Veliki gospodin na terenu, ali i izvan njega. Kad god igra, daje 100 posto sebe za ovaj dres i za ovaj klub. Glavu gore, Max! Znamo da je tebi najteže zbog jedanaesterca, ali ostavio si srce na terenu kao i svi! Zajedno idemo dalje još jači!" napisali su iz Dinama.

Jedan od najvećih profesionalaca koji su kao stranci stigli u naš klub. Veliki godpodin na terenu, ali i izvan njega....

Objavljuje GNK Dinamo ZagrebČetvrtak, 3. listopada 2024.

Podsjetimo, Bernauer je u Dinamo stigao uoči početka prošle sezone iz francuskog drugoligaša Paris FC-a. Hrvatski prvak francuskog stopera platio je 1.2 milijuna eura.