Pogledajte golčinu Gvardiola za City. Golman nije imao nikakve šanse

Screenshot: Arena Sport

ČETVEROSTRUKI prvak Engleske Manchester City u osmom kolu Premier lige pobijedio je Wolverhampton 1:2. Jorgen Strand Larsen pogodio je za domaćine, a za goste su zabili hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol i John Stones za pobjedu u 95. minuti utakmice.

Wolverhampton je poveo vrlo rano, u sedmoj  minuti je Norvežanin Strand Larsen pogodio za vodtsvo 1:0 domaćeg sastava. Za City je izjednačio Joško Gvardiol. Dvadesetdvogodišnji reprezentativac Hrvatske poentirao je u 33. minuti. Zabio je prekrasan gol svojom slabijom desnom nogom, kojom je naciljao suprotne rašlje s dvadesetak metara iskosa. Asistirao mu je Jeremy Doku, a majstorski gol našeg braniča pogledajte OVDJE.

Gvardiolu je to drugi gol ove sezone, u kojoj je započeo sve osim jedne utakmice Cityja u prvenstvu, a prvi je postigao protiv Newcastlea. Ukupno mu je to sedmi gol za City u 54. nastupu za klub u koji je stigao prošle godine za 90 milijuna eura iz RB Leipziga i tako postao najskuplji branič u povijesti nogometa.