VIDEO Rog je promašio zicer u derbiju. Lopta mu je odskočila u ključnom trenutku

Screenshot: Max Sport

HAJDUK je pobijedio Dinamo 0:1 na Maksimiru u prvom derbiju sezone. U utakmici šestog kola SuperSport HNL-a jedini je pogodak zabio Marko Livaja. Hajduk je s ta tri boda preskočio Dinamo na ljestvici i istovremeno mu zadao prvi poraz ove sezone u svim natjecanjima.

Dinamo je bio bolji, imao je više udaraca i opasnih napada. No u 70. je minuti Hajduk zabio za vodstvo. Dominik Prpić sjajno je proigrao Marka Livaju, koji je zabio za 0:1. Dinamo je imao sjajnu priliku u 76. minuti da dođe do izjednačenja. Marko Rog nije uspio pogoditi.

Idealno se ubacio iz drugog plana, a proigrao ga je ništa manje sjajno Luka Stojković. No u ključnom je trenutku Rogu odskočila lopta, nije ju dobro zahvatio te je odletjela preko gola. Nakon promašaja hvatao se za glavu. Bila je ovo najveća Dinamova šansa na utakmici.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svaki ponedjeljak u 18 sati.