Baturina protiv Liverpoolovog beka i kapetana Škotske. Pogledajte kako je to završilo

MARTIN BATURINA odigrao je dojmljivih pola sata u jučerašnjoj utakmici Hrvatske i Škotske. U igru je ušao u 62. minuti i u vremenu koje je proveo na travnjaku stigao impresionirati sigurnošću i nastupom. Posebno se izdvaja njegov potez sa samog kraja utakmice.

Dragulj hrvatskog nogometa i veznjak za kojeg je Dinamo prošlog ljeta odbio 18 milijuna eura, koliko je Fiorentina nudila za transfer, jučer je šesti put zaigrao u dresu reprezentacije. U pola sata uspio se istaknuti s dva ključna dodavanja i svih 14 točno predanih lopti, ali i potezom protiv kapetana škotske reprezentacije.

Grafika: Sofascore

Hrvatska preokretom do pobjede

Tu ulogu ima Andy Robertson, 30 milijuna eura vrijedan bek Liverpoolove momčadi. Baturina ga je varkom poslao na travnjak. Tu situaciju možete vidjeti OVDJE.

Hrvatska je, podsjetimo, preokretom slavila 2:1. Nakon što je Škotska povela u 32. minuti golom Ryana Christieja, za izjednačenje je zabio Igor Matanović u 35., a za pobjedu Andrej Kramarić u 70. minuti.