Četvrti sudac pokazao nadoknadu. Vinicius se počeo glasno smijati i vikati

Screenshot: Arena Sport

REAL MADRID je pobijedio Alaves 3:2 u sedmom kolu La Lige i zamalo ispustio pobjedu nakon što je vodio 3:0 od 49. minute. Golove su za Real zabili Kylian Mbappe, Rodrygo i Lucas Vazquez. Brazilski krilni napadač Vinicius Junior igrao je do 90. minute, kad je umjesto njega ušao Fran Garcia.

Vinicius je na izlasku s terena vidio koliko je četvrti sudac Gonzalo Romero Freixas produljio utakmicu te se počeo glasno smijati i vikati na njega. Prema mišljenju brazilskog reprezentativca, šest minuta bilo je previše nadoknade za ovu utakmicu. Real se na kraju povukao i branio kako mu Alaves ne bi otkinuo bodove.

Vinicius je ove godine možda i najozbiljniji kandidat za Zlatnu loptu. Napadač Reala prošle je sezone dominirao u Ligi prvaka te u domaćem prvenstvu, koje je Real osvojio. Ove je sezone na tri pogotka i šest asistencija u devet utakmica.