Perišić bez riječi prokomentirao novu pobjedu Hajduka

NOGOMETAŠI Hajduka nastavili su svoj pobjednički niz u hrvatskom prvenstvu svladavši u subotu na gostovanju Varaždinu 2:1. Vodeći gol za Hajduk postigao je u 29. minuti Filip Krovinović, a nakon što je Leon Belcar izjednačio u 37. minuti, pobjedu Hajduku donio je Leon Dajaku u 86. Hajduk nakon pet odigranih utakmica ima pet pobjeda i maksimalnih 15 bodova.

Sjajan niz vodeće momčadi SuperSport HNL-a prati i velika želja Hajdukovih navijača Ivan Perišić. Nagađalo se i dosta pisalo da bi hrvatski reprezentativac već ovog ljeta mogao preseliti u Split, no na kraju je ostao u Tottenhamu. Ipak, Perišić navija iz Londona, a to je potvrdio i objavom nakon Hajdukove pobjede. Objavio je screenshot s utakmice i uz emotikon stegnutog bicepsa napisao samo "+3".