Sljedeći Dinamov protivnik u Ligi prvaka je i dalje u krizi. Jedva se spasio od kiksa

SLJEDEĆI suparnik zagrebačkog Dinama u Ligi prvaka, austrijski Salzburg, u susretu je 10. kola domaćeg prvenstva na svom terenu svladao Altach s 2:1 (0:0) preokretom u završnici. Goste je u vodstvo doveo Fridrikas (59') i taj je rezultat vrijedio do 84. minute, no domaći su potom u samo dvije minute preko Konatea (84') i Baidooa (86') kreirali preokret.

Salzburg je četvrti na ljestvici sa 16 bodova, šest manje, ali i dvije utakmice manje od vodećeg Sturma, koji je u gradskom derbiju svladao GAK s 5:2 (2:0), a mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek je u toj pobjedi sudjelovao od 84. minute.

Altach  je predzadnji s osam, GAK zadnji s četiri boda. Salzburg i Dinamo igrat će u 3. kolu Lige prvaka u srijedu.