Sopić: Hrvatska je djelovala konfuzno od 85. minute

HRVATSKA reprezentacija pobijedila je na Maksimiru Škotsku 2:1 u trećem kolu Lige nacija. Igor Matanović i Andrej Kramarić zabili su za Hrvatsku, dok je Duje Ćaleta-Car zabio autogol. Momčad Zlatka Dalića primila je neregularan pogodak u 98. minuti, a poništio ga je VAR. Utakmicu je u studiju Nove TV komentirao bivši trener Rijeke i Gorice Željko Sopić.

"Moram reći da smo puno bolje odigrali drugo poluvrijeme nego prvo. Stvarali smo prilike, vodili, zaslužili smo to vodstvo, a onda smo pali. Dosta je konfuzno to bilo od 85. minute i dali smo Škotima priliku da nam oduzmu dva boda. Luki Sučiću dogodila se greška. Njemu je najteže u ovoj situaciji.

Jako sam sretan da je VAR poništio drugi gol. Mislim da smo danas zaslužili pobjedu. Mislim da nam se ovakvi blackoutovi ne smiju ponavljati kao zadnjih sedam,-osam minuta. Ne ide nam u prilog da imamo na kraju pomiješane osjećaje jer smo po svim parametrima zaslužili pobjedu", rekao je Sopić.