Severina sa sinom bila na utakmici u Španjolskoj, zvao ih Luka Modrić

Severina je sa sinom Aleksandrom bila na utakmici Barcelone i Real Madrida na stadionu Santiago Bernabeu.

Na Instagramu je objavila nekoliko fotografija, a pažnju je privukla i kapom koju je nosila na stadionu. Severinu i Aleksandra na utakmicu je pozvao Luka Modrić, kojem se pjevačica zahvalila u objavi.

"Seve, slabo si navijala", "Ti si dakle razlog za nevolje Reala",  šalili su se pratitelji u komentarima.

"Sretna sam da si sa svojim sinom, divni ste oboje", "Sin je tvoja kopija, predivni ste", pisali su drugi.

Barcelona deklasirala Real

Podsjećamo, Barcelona je u El Clasicu, koji se igrao u sklopu 11. kola La Lige, deklasirala Real Madrid 4:0 na stadionu Santiago Bernabeu. Ovom pobjedom je momčad Hansija Flicka pobjegla sastavu Carla Ancelottija na šest bodova prednosti na vrhu tablice španjolskog prvenstva.

Sva četiri pogotka Barcelona je postigla u drugom poluvremenu. Prvo je nogometaše Reala s dva brza gola šokirao Robert Lewandowski, da bi ih dokrajčili Lamine Yamal, koji je postao najmlađi strijelac u povijesti El Clasica, i Raphinha. Luka Modrić je za Real igrao od 63. minute.