LIGE PETICE

NAPOLI - VERONA 1:1 Tudor nakon Rome, Lazija i Juventusa zaustavio i Napoli

NAPOLI, vodeća momčad talijanskog prvenstva, dočekao je Veronu u susret  12. kola Serie A. Utakmica je završila bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Novi je to dobar rezultat za momčad koju vodi Igor Tudor. Verona je s njim na klupi u ovoj sezoni, među ostalima, pobijedila Romu (3:2), Lazio (4:1), a u prethodnom kolu i Juventus (2:1).

Crveni za Kalinića

Giovanni Simeone nastavio je igrati u sjajnoj formi te je nakon četiri gola Laziju i dva gola Juventusu bio Veronin junak u napadu i u ovom kolu. U posljednje četiri ligaške utakmice postigao je sedam golova.

Verona je povela preko njega u 13. minuti, a u 18. je za, pokazat će se, konačnih 1:1 zabio Giovanni Di Lorenzo. Posljednje minute utakmice Napoli je igrao s igračem više nakon što je u 88. isključen Daniel Bessa.

Nikola Kalinić ušao je u igru za Veronu u 84. minuti. U 85. je dobio žuti karton, u 93. drugi i isključenje.