Ovo je koreografija BBB-a. Možete li pročitati što piše?

DINAMO je u susretu 23. kola SuperSport HNL-a pobijedio Varaždin na Maksimiru 1:0 golom Brune Petkovića iz penala u 18. minuti. Marko Dabro je u 81. minuti promašio penal za goste. Dinamo je ovom pobjedom ostao u utrci s vodećom Rijekom za kojom sad zaostaje šest bodova uz utakmicu manje.

U jednom trenutku prvog poluvremena Bad Blue Boysi podigli su transparent u spomen na Damira Tomljanovića Gavrana, heroja Domovinskog rata koji je poginuo 1994., sa samo 26 godina. "Velebit nam ga dao, Velebit ga uzeo", stajalo je na transparentu uz Gavranovo ime. "Za Hrvatsku - kao tigar", skandirali su Boysi nakon podizanja transparenta.

Osim toga, podigli su i koreografiju na kojoj je pisalo "Ja <3 samo Dinamo", po uzoru na legendarni transparent Bad Blue Boysa star više od 30 godina.