Dinamo nakon pobjede objavio pjesmu kojom se Boysi rugaju Armadi

DINAMO je golom Frana Brodića s 11 metara u 95. minuti pobijedio Rijeku u derbiju 24. kola SuperSport HNL-a.

Rijeka je ostala prva i ima 50 bodova. Drugi Hajduk ima 49, dok je Dinamo sada treći s 47 bodova uz utakmicu manje. Dinamo je do bodova u derbiju došao golom iz jedanaesterca u 95. minuti, a strijelac je bio Fran Brodić.

Nakon pobjede igrači Dinama su otišli pred sjevernu tribinu kako bi pozdravili Bad Blue Boyse i zahvalili im na glasnoj podršci, a Dinamo je objavu na Instagramu potkrijepio stihovima iz pjesme koja se često može čuti među navijačima Rijeke: "Ajme meni nije mi dobro."

Inače, riječ je o pjesmi koju izvode Sexymotherfuckersi, a navijači Rijeke su ju "uzeli pod svoje". No, Bad Blue Boysi su prilikom gostovanja u prosincu 2022. godine odlučili sprdati rivala tijekom utakmice na Rujevici. Dinamo je tada pobijedio s čak 7:2, a Boysi su iz kaveza glasno pjevali: "Ajme meni nije mi dobro, popili su pet komada!", a stihove su doradili kad je njihova momčad dala šesti i sedmi gol.