Hrvatski heroj Osasune. Budimir donio još jednu dramatičnu i veliku pobjedu

ANTE BUDIMIR (32) ušao je u igru u 74. minuti utakmice trećeg kola La Lige između Valencije i Osasune pri rezultatu 1:1. Hrvatski napadač baskijskog kluba u petoj minuti sudačke nadoknade skočio je na ubačaj iz kornera te glavom poslao loptu na drugu vratnicu, gdje je Nacho Vidal krasno zabio za pobjedu 2:1.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ BUDIMIROVU ASISTENCIJU

Tako je Budimir namjestio gol za drugu pobjedu Osasune ove sezone, i to kod kluba koji je pobijedio u prva dva kola. Budimir je tako nastavio s potezima za dramatične i važne pobjede Osasune, zbog čega je, između ostalog, i miljenik navijača. U taj klub je došao na posudbu iz Mallorce u jesen 2020., ali ga je Osasuna idućeg ljeta otkupila za 8 milijuna eura. Budimir je za Baske odigrao 103 utakmice i postigao 29 golova.