Inter prekinuo loš niz i upisao prvu pobjedu nakon mjesec dana

INTER je u 6. kolu Serie A pobijedio Udinese u gostima 3:2 i barem se na neko vrijeme izjednačio s vodećima na prvome mjestu s 11 bodova. Inter je poveo već u 40. sekundi utakmice kad je Frattesi lijepo iskoristio asistenciju Darmiana. Udinese se vratio u 35. minuti golom Kabaselea, ali je goste u vodstvo prvim golom ove sezone vratio Lautaro Martinez u nadoknadi prvog dijela.

Argentinac je već u 47. minuti zabio svoj drugi gol i prelomio susret, a sve što su domaćini uspjeli napraviti bio je gol za konačnih 3:2 sedam minuta prije kraja. Gosti su rutinski iskontrolirali utakmicu do kraja, a u nadoknadi je Taremiju poništen i gol za 4:2.

Tako je Inter prekinuo loš niz od četiri utakmice bez pobjede i malo popravio dojam nakon poraza u derbiju od Milana prošlog vikenda. Prije toga je remizirao sa Cityjem i Monzom, a ovo mu je bila prva pobjeda nakon mjesec dana.