Lazio u prijateljskoj utakmici pobijedio 23:0, zabio i Hrvat

PRIPREMNI period u svijetu nogometa često donese prijateljske utakmice između neravnomjernih protivnika, a takvo nešto se dogodilo i danas. Lazio se za nadolazeću sezonu priprema u Auronzu, talijanskom mjestu u Alpama od tri tisuće stanovnika, pa je odigrao utakmicu s lokalnim klubom koji se natječe u devetoj ligi.

Pobjeda Lazija bila je više nego uvjerljiva. Završilo je čak 23:0. Osam golova palo je u prvom, a 15 u drugom poluvremenu. Jedan od strijelaca bio je i Toma Bašić, koji je u 68. minuti postigao 16. pogodak Lazija. Bašić je drugi dio prošle sezone proveo na posudbi u Salernitani, no sada se vratio u matični klub. Dodajmo da su ova dva kluba prijateljsku utakmicu odigrala i prije dvije godine, a tada je Lazio pobijedio 21:0.