NJEMAČKI KUP

Bayern prošao u kupu pobjedom 12:0

BAYERN je u prvom kolu njemačkog kupa pobijedio petoligaša Bremer 12:0.

Bayern je zaigrao u kombiniranom sastavu, a odmor su dobili Robert Lewandowski i Manuel Neuer. Već na poluvremenu Bayern je vodio 5:0.

U osmoj minuti Maxim Choupo-Moting zabio je svoj prvi gol za 1:0. Jamal Musiala u 16. minuti povećava na 2:0. Autogolom Warma u 27. minuti Bayern vodi 3:0, a Choupo-Moting golovima u 28. i 35. minuti postavlja 5:0 na poluvremenu.

Malik Tillman zabija šesti gol za Bayern u 47. minuti. Sedmi gol djelo je Jamala Musiale u 49. minuti, a osmi zabija Leroy Sane u 65. minuti utakmice.

Mickael Cuisance strijelac je devetog gola u 80. minuti, a Choupo-Moting dvije minute zatim zabija deseti Bayernov gol. Bouna Sarr strijelac je u 86. minuti, a u 88. Corentin Tolisso zabija za konačnih 12:0 njemačkog prvaka.

Mladi hrvatski reprezentativac Josip Stanišić odgledao je susret s klupe.