Pogledajte što Vinicius izvodi na Copi. Dva gola koja je zabio su još najmanje bitna

BRAZIL je pobijedio Paragvaj 4:1 u Las Vegasu u drugom kolu skupine Copa Americe nakon što je u prvom kolu kiksao 0:0 protiv Kostarike. Strijelci su za pobjednike bili Vinicius Junior u 35. i 45., Savio u 43. i Paqueta iz penala u 65. minuti. Jedini gol za Paragvaj postigao je Alderete u 48. minuti. Briljirao je Vinicius, i to tako da se nakon utakmice najmanje priča o njegovim golovima, od kojih je posebno sjajan prvi. Točnije, Viniciusova akcija prije gola i samo poentiranje.

> KLIKNI OVDJE I OVDJE TE POGLEDAJ VINICIUSOVE GOLOVE

Daleko je više očarao čarolijama koje je izvodio u igri, izluđujući čuvare. U samo par sekundi je: prebacio dvojicu suparnika tako što je žonglerski odigrao samom sebi u for petom jedne i špicom druge kopačke, pa odmah zatim jednom od čuvara gurnuo loptu kroz noge te onda namjestio priliku za gol.

Zatim je opet izvozao dvojicu čuvara, i to prvo "sombrerom", tako da ih je prebacio loptom, a onda jednog po jednog slanjem u prazno. Paragvajci su ga zatim zaustavili kako su jedino mogli - faulom.